Šablona:Překlad/zda-mixed

Z Enviwiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=", "revize=c", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=d";"2=e";"3=")


Toto je pomocná šablona užívaná v šablonách {{Překlad}}. Neužívejte ji samostatně v článcích.

vstupy:

 • (1,2,3) - první trojice "nepojmenovaných" předané do šablony {{překlad}}. Předávají se všechny tři, protože i jen jediný z nich stačí, aby byl nastavem na neprázdnou hodnotu.
 • (4,5,6)+(7,8,9)+(10,11,12)+(13,14,15)+(16,17,18)+(19,20,21) - trojice "pojmenovaných" předaných do šablony {{překlad}}.

Před zdejší chybová hlášení se vkládají odřádkování:

 • 0x ok - ""
 • 123x ok - ""
 • 0abc ok - ""
 • 1a err - "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=a", "článek=", "revize=", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=1";"2=";"3=")"
 • 1b err - "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=b", "revize=", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=1";"2=";"3=")"
 • 1c err - "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=", "revize=c", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=1";"2=";"3=")"
 • 2a err - "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=a", "článek=", "revize=", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=";"2=2";"3=")"
 • 2b err - "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=b", "revize=", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=";"2=2";"3=")"
 • 2c err - "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=", "revize=c", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=";"2=2";"3=")"
 • 3a err - "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=a", "článek=", "revize=", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=";"2=";"3=3")"
 • 3b err - "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=b", "revize=", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=";"2=";"3=3")"
 • 3c err - "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=", "revize=c", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=";"2=";"3=3")"
 • "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=revize6", "revize=", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=a";"2=2";"3=3")"
 • "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=", "revize=jazyk6", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=a";"2=2";"3=3")"
 • "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=", "revize=jazyk6", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=a";"2=2";"3=3")"
 • "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=revize6", "revize=", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=a";"2=2";"3=")"
 • "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=", "revize=jazyk6", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=a";"2=2";"3=")"
 • "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=", "revize=jazyk6", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=a";"2=2";"3=")"
 • "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=revize6", "revize=", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=a";"2=";"3=3")"
 • "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=", "revize=jazyk6", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=a";"2=";"3=d")"
 • "
  Šablona {{{{{šablona}}}}} očekává hodnoty v kompletní trojici parametrů: Buď jen v pojmenovaných, anebo jen v anonymním sledu. Zde však byla zadána nekompletní trojice pojmenovaných vstupů: "jazyk=", "článek=", "revize=jazyk6", a ty zde nelze kombinovat s nepojmenovanými! ("1=a";"2=";"3=3")"