Diskuse:Littering

Z Enviwiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Skupina F(lp) Termín popsán velmi podrobně, možná až příliš. Porovnání obou studií je snad poněkud nadbytečné, nicméně pro dokreslení celkové představy a splnění kvóty rozsahu pochopitelné. V závěru příliš často použitý výraz "opatření" doporučuji nahradit synonymem nebo vypustit, je-li to možné. Ke struktuře stránky a odkazům nemám námitek.


Připomínky skupiny E (P): Text má logickou strukturu, porovnání dvou studií mi přijde zajímavé. Upozornil bych snad jen na "mrtvé" odkazy, které jsou vcelku zbytečné, protože nevedou na fungující stránku. Bylo by lepší je nahradit externími odkazy na wikipedii.

Připomínky skupiny D (io): Přijde mi zvláštní strukturování hesla do oddílů - studií, myslela jsem, že má být tvořeno spíš už hotovým shrnutím, být samotným závěrem rešerše (třeba s odkazy na zmiňované studie). Pokud zůstane struktura v současné podobě, možná by bylo dobré udělat v "definici" ještě jeden odstaveček - oddělit "možnosti omezení litteringu" pro zpřehlednění..Jinak bych upozornila jen na překlep hned ze začátku - vytvřená:).