Enviwiki:Vyloučení odpovědnosti

Z Enviwiki
Verze z 19. 10. 2009, 21:40, kterou vytvořil Admin (diskuse | příspěvky) (Založena nová stránka: <div align="center" style="text-align: center; font-size: 200%; font-weight: bold; margin: 10px auto; width: 70%; margin-bottom: 5%; margin-top: 5%; letter-spacing: 2px; li…)
(rozdíl) ← Starší verze | zobrazit aktuální verzi (rozdíl) | Novější verze → (rozdíl)
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
EVIWIKI NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ ZÁRUKY SPRÁVNOSTI, pokud tak není na stránce vysloveně uvedeno

Běžné stránky Enviwiki jsou vytvářeny kolektivem autorů ve spolupráci s dobrovolníky. Principy Enviwiki dovolují komukoli s připojením k Internetu a webovým prohlížečem měnit její obsah. Proto je třeba upozornit, že nic, co zde naleznete, nemuselo být zkontrolováno a nemusí obsahovat úplné, přesné či spolehlivé informace. Výjimkou z tohoto pravidla jsou jsou uzamčené stránky v prostoru Recenzováno, tedy ty, jejichž jména obsahují na počátku slovo "Recenzováno:"

To neznamená, že v Enviwiki nemůžete najít hodnotné a přesné informace, ale je třeba si uvědomit, že Enviwiki nemůže žádným způsobem ručit za přesnost informací na běžných stránkách v ní uvedených. Tyto informace mohl změnit či poškodit někdo, jehož názory se neshodují s aktuálním stavem znalostí oboru, o kterém se chcete něco dozvědět. Snažíme se vytvořit metody, jak vybírat a nabízet nejspolehlivější verze článků.

Nikdo z autorů, přispěvatelů, sponzorů, správců, ani kdokoli jiný spojený s Enviwiki nemůže být zodpovědný za jakékoli nepřesné či zavádějící informace uvedené na těchto stránkách či na stránkách z nich odkazovaných.

Děkujeme za váš čas strávený čtením této stránky a přejeme vám příjemné používání Enviwiki.

Tato stránka vznikla volnou úpravou stránky Wikipedie:Vyloučení odpovědnosti