Editace stránky Environmentální dopady golfových hřišť

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Varování: Nejste přihlášen(a). Pokud uložíte jakoukoli editaci, vaše IP adresa bude zveřejněna v historii této stránky. Pokud se přihlásíte nebo si vytvoříte účet, vaše editace budou připsány vašemu uživatelskému jménu a získáte i další výhody.

Editace může být zrušena. Zkontrolujte a pak potvrďte změny zobrazené níže.

Aktuální verze Váš text
Řádek 3: Řádek 3:
 
==Historie==
 
==Historie==
  
Počátky hry je obtížné zjistit, ačkoli důkazy nyní naznačují, že se hrály rané formy již ve 13. století v Nizozemsku a poté ve Skotsku. Nejstarší golfové hřiště bylo vybudováno v roce 1552 v '''st. Andrews'''. První hřiště byla přírodní a byla udržována pouze ovcemi. V Českých zemích bylo první '''golfové hřiště''' vybudováno až v roce 1904 v Karlových Varech. Od starověku tato hra dosáhla celosvětové popularity, obzvláště v 20. století.
+
Počátky hry je obtížné zjistit, ačkoli důkazy nyní naznačují, že se hrály rané formy již ve 13. století v Nizozemsku a poté ve Skotsku. Nejstarší golfové hřiště bylo vybudováno v roce 1552 v '''st. Andrews'''. První hřiště byla přírodní a byly udržovány pouze ovcemi. V Českých zemích bylo první '''golfové hřiště''' vybudováno až v roce 1904 v Karlových Varech. Od starověku, hra dosáhla celosvětové popularity, obzvláště v 20. století.
  
 
==Golfová hřiště==
 
==Golfová hřiště==

Všechny příspěvky do Enviwiki jsou zveřejňovány podle licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported (podrobnosti najdete na Enviwiki:Autorské právo). Pokud si nepřejete, aby váš text byl nemilosrdně upravován a volně šířen, pak ho do Enviwiki neukládejte.
Uložením příspěvku se zavazujete, že je vaším dílem nebo je zkopírován ze zdrojů, které nejsou chráněny autorským právem (tzv. public domain). NEVKLÁDEJTE DÍLA CHRÁNĚNÁ AUTORSKÝM PRÁVEM BEZ DOVOLENÍ!

Storno Pomoc při editování (otevře se v novém okně)