Vytváření Diskuse s uživatelem:89.177.141.159

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Upozornění: Pokoušíte se znovuzaložit stránku, která byla v minulosti smazána.

Zvažte, zda je vhodné v editaci této stránky pokračovat. Níže vidíte soupis přesunů a smazání této stránky:

  • 4. 3. 2020, 16:47 Admin diskuse příspěvky smazal stránku Diskuse s uživatelem:89.177.141.159 (obsah před vyprázdněním byl: „== Střelnice a jejich dopad na životní prostředí == 1. Historie a vymezení pojmu Jak už z názvu vyplývá, tento terminologické název označuje místo, jež je určeno pro střelbu z různých druhů zbraní. Střelnice lze dělit podle jejich určení a použití například na vojenské, policejní, sportovní a zábavní. Střelnice dříve rovněž označoval pojem, který dnes známe jako popraviště, tedy místo, kde se popravovalo stř…“)

Varování: Nejste přihlášen(a). Pokud uložíte jakoukoli editaci, vaše IP adresa bude zveřejněna v historii této stránky. Pokud se přihlásíte nebo si vytvoříte účet, vaše editace budou připsány vašemu uživatelskému jménu a získáte i další výhody.

Všechny příspěvky do Enviwiki jsou zveřejňovány podle licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported (podrobnosti najdete na Enviwiki:Autorské právo). Pokud si nepřejete, aby váš text byl nemilosrdně upravován a volně šířen, pak ho do Enviwiki neukládejte.
Uložením příspěvku se zavazujete, že je vaším dílem nebo je zkopírován ze zdrojů, které nejsou chráněny autorským právem (tzv. public domain). NEVKLÁDEJTE DÍLA CHRÁNĚNÁ AUTORSKÝM PRÁVEM BEZ DOVOLENÍ!

Storno Pomoc při editování (otevře se v novém okně)