Editace stránky Diskuse:Ekonomické nástroje

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Varování: Nejste přihlášen(a). Pokud uložíte jakoukoli editaci, vaše IP adresa bude zveřejněna v historii této stránky. Pokud se přihlásíte nebo si vytvoříte účet, vaše editace budou připsány vašemu uživatelskému jménu a získáte i další výhody.

Editace může být zrušena. Zkontrolujte a pak potvrďte změny zobrazené níže.

Aktuální verze Váš text
Řádek 1: Řádek 1:
Hodil by se odkaz na související str. Ekonomické nástroje k udržitelné dopravě a Ekologická daňová reforma
+
Hodil by se odkaz na sopuvisející str. Ekonomické nástroje k udržitelné dopravě a Ekologická daňová reforma
  
 
--[[Uživatel:Czpzahradnik|Czpzahradnik]] 14:29, 11. 2. 2008 (CET)
 
--[[Uživatel:Czpzahradnik|Czpzahradnik]] 14:29, 11. 2. 2008 (CET)
 
Z mého pohledu text představuje přehledný souhrn informací urč. druhu, který uživatelé určitě přivítají; oceňuji také, že byly vylepšeny starší stránky. Nejsem si úplně jistá vaším postupem (pokud se podívám do historie, vypadá to na velmi krátké časy věnované editaci).
 
 
Zdroje nejsou úplně aktuální; internetové aj. odkazy zase nejsou citovány dle normy. Citace se neobjevují v textu, jde tedy jen o seznam literatury ke studiu?
 
 
Jana Dlouhá, --[[Uživatel:JaDlo|JaDlo]] 17. 5. 2010, 14:06 (UTC)
 

Všechny příspěvky do Enviwiki jsou zveřejňovány podle licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported (podrobnosti najdete na Enviwiki:Autorské právo). Pokud si nepřejete, aby váš text byl nemilosrdně upravován a volně šířen, pak ho do Enviwiki neukládejte.
Uložením příspěvku se zavazujete, že je vaším dílem nebo je zkopírován ze zdrojů, které nejsou chráněny autorským právem (tzv. public domain). NEVKLÁDEJTE DÍLA CHRÁNĚNÁ AUTORSKÝM PRÁVEM BEZ DOVOLENÍ!

Storno Pomoc při editování (otevře se v novém okně)